• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/1453ESK/?ref=bookmarks


Site Haritası
Takvim
Destekciler

BİTCOİN WHEELCHAİR DEN TESİS PROJESİ

ERC 20 alt yapısı ile üretilen Bitcoin Wheelchair ( BTCWH ) dan İstanbul Başakşehir de Kulübümüz adına tesis projesi.

Türkiye'nin ilk sosyal sorumluluk projesi koin i olan Bitcoin Wheelchair ( BTCWH ) tarafından İstanbul Başakşehir'de 10 dönüm arsa üzerine yaptırılacak olan kapalı spor tesisi ve 100 odalı misafirhane projesi devam ediyor.

Kulübümüz tarafından arsa tahsisi için Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu ile yapmış olduğumuz görüşme sonrasında Proje için gerekli finansmanın bulunması halinde arsanın ücretsiz olarak 1453 Engelliler Spor Kulübüne tahsisi için yardımcı olunacağı sözü alınmıştır. Projenin hayata geçmesi için Bitcoin Wheelchair tarafından toplanacak olan finansman için BTCWH ın geniş borsa ağına ulaşma çalışmaları devam etmektedir. BTCWH ın borsalarda yer alması ve yeterli finansmanı sağlaması halinde Türkiye de ilk defa bir engelli spor kululübü tarafından kendine ait bir spor tesisi ve 100 odalı misafirhanesi olacaktır. 

Spor tesisi içerisinde Basketbol salonu, Yüzme havuzu ve Fitness merkezi olacaktır. 100 Odalı misafirhane dahil tesis tümü ile Fiziksel, İşitme ve Görme engelli bireylerin tesis için içerisinden yardıma ihtiyaç duymadan rahatça dolaşabilimeleri için Engelsiz erişim projesi ile yapılacaktır. 

Bitcoin Wheelchair ( BTCWH ) ın olduğu kripto para borsalarından BTCWH satın alarak projenın hayata geçmesiiçin destek olabilirsiniz.

Proje hakkında bilgi almak için www.bitcoinwheelchair.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

480 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret23536