• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/1453ESK/?ref=bookmarks

   2019 - 2020 Sezonunda adımız Fuzulev 1453 ESK 

Site Haritası
Takvim
Destekciler


BİTCOİN WHEELCHAİR DEN TESİS PROJESİ

ERC 20 alt yapısı ile üretilen Bitcoin Wheelchair ( BTCWH ) dan İstanbul Başakşehir de Kulübümüz adına tesis projesi.

Türkiye'nin ilk sosyal sorumluluk projesi koin i olan Bitcoin Wheelchair ( BTCWH ) tarafından İstanbul Başakşehir'de 10 dönüm arsa üzerine yaptırılacak olan kapalı spor tesisi ve 100 odalı misafirhane projesi devam ediyor.

Kulübümüz tarafından arsa tahsisi için Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu ile yapmış olduğumuz görüşme sonrasında Proje için gerekli finansmanın bulunması halinde arsanın ücretsiz olarak 1453 Engelliler Spor Kulübüne tahsisi için yardımcı olunacağı sözü alınmıştır. Projenin hayata geçmesi için Bitcoin Wheelchair tarafından toplanacak olan finansman için BTCWH ın geniş borsa ağına ulaşma çalışmaları devam etmektedir. BTCWH ın borsalarda yer alması ve yeterli finansmanı sağlaması halinde Türkiye de ilk defa bir engelli spor kululübü tarafından kendine ait bir spor tesisi ve 100 odalı misafirhanesi olacaktır. 

Spor tesisi içerisinde Basketbol salonu, Yüzme havuzu ve Fitness merkezi olacaktır. 100 Odalı misafirhane dahil tesis tümü ile Fiziksel, İşitme ve Görme engelli bireylerin tesis için içerisinden yardıma ihtiyaç duymadan rahatça dolaşabilimeleri için Engelsiz erişim projesi ile yapılacaktır. 

Bitcoin Wheelchair ( BTCWH ) ın olduğu kripto para borsalarından BTCWH satın alarak projenın hayata geçmesiiçin destek olabilirsiniz.

Proje hakkında bilgi almak için www.bitcoinwheelchair.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

181 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret12715
Fisktür

19/20 2.LİG